HomeArcokNádasdi Péter a Kimondóban: pofonok a castingon, 800 kilométeres utak és kulisszatitkok...

Nádasdi Péter a Kimondóban: pofonok a castingon, 800 kilométeres utak és kulisszatitkok a sorozatok világából

A Kimondó – Na kus reči új adásában két sorozatsztár beszélget egymással: a vendég Nádasdi Péter, a műsorvezető pedig Tóth Karcsi. Ettől különösen izgalmas az epizód, hiszen nemcsak egy klasszikus interjút látunk, hanem két olyan színész párbeszédét, akik pontosan tudják, milyen érzés szlovákiai magyarként szlovák sorozatokban helytállni.

Az adás rögtön egy nem mindennapi történettel indul: Nádasdi Péter felidézi, hogyan tört el súlyosan a lába focizás közben, majd másnap még begipszelve is elment egy castingra. A jelenetben ráadásul több pofont is kapott.

Január 2-án tört el a lábam foci közben Királyhelmecen, harmadikán castingra kellett mennem” – meséli a színész, aki csak ezután került műtőbe.

A beszélgetés egyik legszórakoztatóbb része, hogy Nádasdi Péter nemcsak válaszol, hanem sokszor vissza is kérdez Tóth Karcsinak. Nem véletlenül: mindketten ismerik a napi sorozatok tempóját, a szlovák szövegek nehézségeit és azt a nyomást, amikor kevés idő alatt kell hitelesen teljesíteni.

Tóth Károly színművész, a műsor vezetője, Szaszák Györg rendező a Kimondó producere, valamint Nádasdi Péter színművész.
Tóth Károly színművész, a műsor vezetője, Szaszák Györg rendező a Kimondó producere, valamint Nádasdi Péter színművész.

Fogalmam nincs, hogy hogy csinálom” – mondja Nádasdi a Kassáról Pozsonyba ingázásról, a családi életről és a színházi munkáról.

A nézők betekintést kapnak abba is, mennyire kemény világ a napi sorozatgyártás. Egy nap alatt rengeteg jelenet, sok oldalnyi szöveg, gyors váltások és folyamatos koncentráció vár a színészekre. Ráadásul magyar anyanyelvűként szlovákul játszani külön kihívás.

Rengeteget küzdök vele. Nem okoz problémát, de küzdök azzal, hogy rólam ne lehessen elmondani, hogy értelmetlenül beszélek” – vallja be őszintén.

A műsorban szóba kerülnek a bakik, a hosszú utazások és az is, hogy egyetlen mondatért is el kell indulni Kassáról Pozsonyba. Nádasdi szerint ez kívülről talán könnyűnek tűnik, de valójában egy egész napot elvisz.

A Kimondó mostani része ezért nemcsak portré, hanem igazi kulisszajárás is: két ismert színész beszélget őszintén, humorral és öniróniával arról, amit a nézők a képernyőn már nem látnak.

Kimondó az Ami Kassán:

A szlovák TV 2 csatornáján:
📺 A Kimondó – Na kus reči új része ezen a héten szerdán látható.
🗓️ Szerda, 2026.04.29.
🕣 08:30
https://www.stvr.sk/televizia/archiv/19807/380630

fotók: Dominik Mitro

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most népszerű