HomeHírekCovidos fertőzés miatt Kassa egyik lakótelepén bezárták a közigazgatási hivatalt

Covidos fertőzés miatt Kassa egyik lakótelepén bezárták a közigazgatási hivatalt

A koronavírus okozta fertőzéses betegség újabban Kassán is terjedni kezdett. A Kassai Kormányprogram Lakótelep közigazgatási hivatalát tegnap már kénytelenek is voltak bezárni, mert az ott dolgozó alkalmazottak közül is néhány szervezetében kimutatták a fertőzést. A hivatal erről a döntéséről a Facebookon értesítette az ott lakó polgárokat, azt is közölve, hogy a hivatalban az ügyintézéseket 2022.07.18-tól újra indítják. Az intézkedést Ladislav Lőrinc, a városrész polgármestere is megerősítette.

/sz/

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -spot_img

Most népszerű